Výzvu podpořili

Asociace

​Asociace českých herních vývojářů

AČK – Asociace českých kameramanů

AKTV – Asociace komerčních televizí

AKA –Asociace komunikačních agentur

ALAI Česká republika

AND ČR - Asociace nezávislých divadel ČR, z. s.

APA – Asociace producentů v audiovizi

APPOK – Asociace promotérů a producentů v oblasti kultury

Asociace českého průmyslového designu, z. s.

Asociace divadelních lektorů

Asociace filmových střihačů a střihaček (A. F. S.)

Asociace neprofesionálních komorních a symfonických těles

Asociace pro filmovou a audiovizuální výchovu, z. s.

Asociace tanečních umělců ČR, z. s.

ARAS – Asociace režisérů a scenáristů

Asociace spisovatelů

AUG – Asociace užité grafiky a grafického designu

ČAF – Česká asociace festivalů

Česká hudební rada:

Akademie múzických umění

HF Asociace hudebních festivalů v ČR

Asociace hudebních umělců a vědců

Asociace neprofesionálních komorních a symfonických těles

Asociace symfonických orchestrů a pěveckých sborů v ČR

Asociace uměleckých agentur

Asociace výrobců hudebních nástrojů

Ateliér 90

Česká filharmonie

Česká společnost pro hudební vědu

Česká společnost J. Haydna

České muzeum hudby – Národní muzeum

Český rozhlas – stanice Vltava

Akademie věd ČR – Ústav dějin umění

FF MU – Ústav hudební vědy

FF UP – Katedra muzikologie

Nadace L. Janáčka

Hornforum

Hudební informační středisko

Hudební mládež

Hudební rozhledy

Institut moderní hudby

Janáčkova akademie múzických umění

Jednota hudebního divadla

Konzervatoř Brno

Lýskův nadační fond

MHF Moravský podzim

Nadace Český hudební fond

Nadační fond Harmonie

NIPOS – Národní informační a poradenské středisko pro kulturu

OSA – Ochranný svaz autorský

Pedagogická fakulta UK

Pražská konzervatoř

Popmuseum

Přítomnost

Společnost A. Dvořáka

SAI – Svaz autorů a interpretů

Společnost B. Martinů

Společnost F. Chopina

Společnost pro elektroakustickou hudbu

Společnost pro hudební výchovu

Společnost Z. Fibicha

Umělecká beseda

Unie českých pěveckých sborů

Česká obec hudební:

ADA – asociace dramaturgů v audiovizi

Asociace nezávislé hudby

FESTAS – festivalová asociace

Music Academy Prague, s. r. o.

Music managers forum CZ

SAI – Svaz autorů a interpretů

T SERVIS, s. r. o.

Česý filmový a televizn svaz FITES, z.s.

ITI – České středisko Mezinárodního divadelního ústavu:

Asociace profesionálních divadel ČR

Asociace nezávislých divadel

Divadelní fakulta Akademie múzických umění

Divadelní fakulta Janáčkovy akademie múzických umění

Asociace tanečních umělců ČR

Vize tance

Cirqueon

Jednota hudebního divadla

ASSITEJ (České středisko Mezinárodní asociace divadel pro děti a mládež)

SIBMAS (České středisko Mezinárodní organizace divadelních knihoven a muzeí)

Sdružení českých divadelních kritiků / České středisko AICT (Asociace divadelních kritiků)

ČOSDAT (Česká organizace scénografů, divadelních architektů a techniků)

UNIMA (České středisko Mezinárodní unie loutkářů)

Marta Smolíková – individuální členka

Yvona Kreuzmannová – individuální členka

Adriana Světlíková – individuální členka

OAZA – Ochranná asociace zvukařů – autorů, z. s.

Obec překladatelů

OOA-S – Ochranná organizace autorská – Sdružení autorů děl výtvarného umění, architektury a obrazové složky audiovizuálních děl

MAKS - Moravskoslezská asociace kulturního sektoru z.s.

uMĚNÍM – Platforma pro kreativní učení

SČKN – Svaz českých knihkupců a nakladatelů
SKIP ČR – Svaz knihovníků a informačních pracovníků České republiky

Unie orchestrálních hudebníků ČR



Veřejná správa

Město Břeclav

Město Jičín

Město Krásno

Město Kutná Hora

Město Litoměřice

Město Rožnov pod Radhoštěm

Město Uherské Hradiště

Krajský úřad Karlovarského kraje

Krajský úřad Královéhradeckého kraje

Krajský úřad Libereckého kraje

Krajský úřad Olomouckého kraje

Mikroregion Sokolov – východ

Statutární město Brno

Statutární město Jihlava

Statutární město Plzeň

Statutární město Olomouc

Statutární město Ostrava

Statutární město Pardubice

Statutární město Ústí nad Labem

Statutární město Zlín

Středočeský kraj

Svaz měst a obcí České republiky

Marek Hilšer, senátor Parlamentu ČR

Renata Chmelová, senátorka Parlamentu ČR

Lucie Cirkva Chocholová, zastupitelka Středočeského kraje

Mgr. Štěpán Drtina, radní města Kutná Hora pro kulturu a památkou péči

Ing. et Mgr. Zuzana Fišerová, Ph.D., radní Zlínského kraje pro kulturu a školství

Ivo Frolec, místostarosta města Uherské Hradiště

Mgr. Petr Hamáček, 1. místostarosta města Jičín​

Jan Lacina, místostarosta Prahy 6 pro správu majetku, kulturu, sport a volný čas

PhDr. et Mgr. Ivan Langr, Ph.D., náměstek primátora pro kulturu, školství, sociální věci a cestovní ruch,

člen Rady města a Zastupitelstva města Liberec

Anna Maclová, zastupitelka St. města Hradec Králové a Královéhradeckého kraje

Daniel Netušil, radní města Benešov, zastupitel Středočeského kraje, zpěvák a kytarista

Tomáš Petr, místostarosta obce Valeč

Přemysl Rabas, senátor za Chomutovsko

Eva Ryndová, vedoucí Odboru kultury a památkové péče Magistrátu města Zlína

Jiří Řehák, náměstek hejtmana pro kulturu a památkovou péči, Ústecký kraj

Roland Solloch, starosta města Varnsdorf

Ondřej Syrovátka, místostarosta Nového Jičína

Petr Vlasák, předseda Komise kultury a památkové péče Rady Jihomoravského kraje

Zastupitelský klub České pirátské strany v Jihomoravském kraji

Organizace

Adéla Bačová Design

Aficionado, s. r. o.

Agentura MM Praha, s. r. o.

Agentura Petřinová, s. r. o.

Americké jaro, z.ú.

Ankali

APPLAUSE booking, s. r. o.

ARA ART, z.s.

ArtMap

Art Prom, ART Prometheus

Art Shock, s. r. o.

Atelier KAVA

Balet Praha, o.p.s.

Basta Production s.r.o.

Beseda u Bigbítu

Brno kulturní, o. s.

Brno Expat Centre

B-Side Band

Budějovický Majáles - neziskový spolek a festival

BUJOART s.r.o.

Bumerang Film

Capricorn Promotion, s. r. o

Cink Cink Cirk z.s.

Cirkus Mlejn, z.s.

Centrum experimentálního divadla

Centrum pro otevřenou kulturu, p. o.

Centrum uměleckých aktivit

Collegium 1704

Court of Moravia

Cross Attic

Culture Matters 21 z. s.

CZECHDESIGN

Czech Ensemble Baroque, z.s.

ČSOP Modrý dům

DEPO2015 Plzeň

DFS Hadářek

Dietl Archive

Divadlo Bez zábradlí, s. r. o.

Divadlo Marianny Arzumanova z. s.

Divadlo Pod čarou, Písek

Divadlo U Valšů / scéna ŽIVOTa 90

Divadlo Vosto5

Dům kultury Ostrov, p. o.

Dům kultury Šumperk

Earth Music/Colour Meeting

Farmstudio - středisko umění a kultury, z. s.

Festival Bezručova Opava

Festival Blues Alive

Festival Další Břehy

FILMFEST, s. r. o.

Fléda z. s.

Fly High Booking, s. r. o.

Fujaré, z. s.

FUTURE CAPSULE s.r.o.

Geisslers Hofcomoedianten

GOODGOOD

GNOMON Production, s. r. o.

Groove Brno

Holektiv

Hospodářská komora ČR – Sekce kreativního a kulturního průmyslu

Hrivnak, s. r. o.

Hudební Institut

Hudební rozhledy

Hura Kolektiv

H40 Art&Digital Lab - OSE Czech Republic, z. s.

Chemické divadlo

ICUK – Inovační centrum Ústeckého kraje, z. s.

Impuls Hradec Králové, centrum podpory uměleckých aktivit

Inovační centrum INION, z.ú.

Institut dokumentárního filmu

Institut pro památky a kulturu, o. p. s.

Institut umění – Divadelní ústav

IS Media, s. r. o.

Jamrs, hudební skupina z Olomouce

JAZZ SIDE, z.s.

Jazz Tibet Club

JIC, inovační agentura

Jihlava vzdělává kulturou

JGK s.r.o.

Kabinet MÚZ

Kancelář Kreativní Evropa

KD Mlejn, z. ú.

KinocirKus kolektiv

Kino Pilotů

Kreativní Česko, platforma IDU

Kreativní Praha

Kreativní Olomouc, z. s.

Krůček Moravská Třebová

Krutart s.r.o.

Kulturní sféra

Kulturní služby města Moravská Třebová

Luhovaný Vincent, z. s.

Madfinger Games, a. s.

Marathon Studio

Městská galerie Litomyšl

Městské divadlo Varnsdorf, p. o.

Městské divadlo Zlín

Městské muzeum Moravská Třebová

Metro Music s.r.o.

Mezinárodní filmový festival Praha Febiofest

Mezinárodní folklorní festival Červený Kostelec IOV / MKS Červený Kostelec

Mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět knih

Mime Studio, z.s.

Nadační fond Broumov - město kultury

Nadační fond Harmonie

Nadační fond pro taneční kariéru

NAHAKU

Nakladatelství wo-men

Nerudný Fest: Mladí ladí jazz, Festival svobody, Praha Žije Hudbou, Student Fest

Next Picture, z. s.

NIPOS - Národní informační a poradenské středisko pro kulturu

Nová síť, z. s.

NUUK, z. s.

Ochotníci divadelního spolku JK Tyla

ONplan lab, s. r. o.

Orchestr BERG

Otevreni.com

PaNaMo

Papelote

Patnáctka kulturní z.s.

Performalita, z.s.

Photoillustrata

POCKetART, z. s.

PKO - Pražský komorní orchestr

ProFitArt, z. s.

Promyky

PROTEBE live, z. s. - galerie SUPERMARKET wc - centrum kreativity Karlovarského kraje

PR Stage, s. r. o.

ReNi creative

Run OpeRun, z. s.

Serial Killer

Signal Festival

Skety

Skybrand s.r.o.

Sladovna Písek, o. p. s.

Slovácké divadlo Uherské Hradiště

SLOVO 21: Světový romský festival KHAMORO

Společnost Jindřicha Chalupeckého

Společnost pro kreativitu ve vzdělávání

Spolek Po škole

SoundCzech, proexportní hudební kancelář IDU

Studio G

Symfonie Capital Advisors, s. r. o.

Taneční škola Balladine

Teatrologická společnost

Testis,z.s

Technologické inovační centrum, s. r. o.

THEATRUM KUKS, multižánrový festival

T – klub, kulturní agentura Rožnov pod Radhoštěm

T SERVIS, s. r. o.

TUKE.TV, z. s.

Ufftenživot z.s.

Umělecká iniciativa Kroměříž - pořadatel Festivalu FORFEST CZECH REPUBLIC

Uměleckoprůmyslové museum v Praze

Valdštejnské imaginárium, z. ú.

Vault 42

Veřejný sál Hraničář, spolek

Vize tance, z. s.

Volyňská kultura, příspěvková organizace

Vzdělávací a kulturní centrum Broumov, o. p. s.

Wnoozow

WOW show black light theatre Prague

Xova Film

Zámek Moravská Třebová

Zlínský kreativní klastr, z. s.

4 movie, s. r. o.

420 Production

__STROY studio

Školy a univerzity

DAMU - Divadelní fakulta Akademie múzických umění v Praze (člen ITI)

Katedra produkce DAMU

Fakulta multimediálních komunikací UTB ve Zlíně

Janáčkova akademie múzických umění

Divadelní fakulta JAMU

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

Univerzita Palackého v Olomouci

Jednotlivci​

Pavel Abrahám​

Tim Addison, creative director

Rashid Aghamaliyev, filmař

Lucia Agnerová, account manager, reklamní agentura

Michal Alexa

Martin Antas, brand support

Ivo Apfelthaler

Marie Báčová, studentka

Tomáš Bareš, herec

Dominik Bárt

Karel Bartak

Zuzana Bártová, OSVČ

Josef Bátrla, advokát

Vojtěch Bárta, divadelní režisér, dramaturg

Lucie Bartoňová, koordinátorka a administrátorka v kultuře

Dana Bartunkova

Dagmar Bednáriková, art manager

Daniela Běhanová

Sophie Bellová

Adéla Beznosková, studentka ilustrace

Helena Bezděk Fraňková

Karel Berka

Sylvie Bermannová

Adam Bílek

MgA. Kateřina Bílková, absolventka FAMU, pracující v kultuře a matka dvou dětí

Miroslav Blažek

MgA. Marie Blažková

Sabina Bočková, tanečnice/choreografka

Milada Borovičková, ředitelka umělecké školy a festivalu TANECVALMEZ

Vojtěch Bořil, bubeník

Lucie Bregantová, redaktorka, překladatelka

Martin Brož

Petra Březina Vašková, herečka, překladatelka

Eva Bučinská

Barbora Bukovinská, projektová manažerka

MgA. Petr Bureš, architekt

Kristýna Businská, studentka divadelní vědy

Kateřina Butová

Eva Césarová, student

Martin Cikánek, podnikatel v kultuře

Natálie Colledani

Marcela Coufalová, studentka Divadla a výchovy JAMU

Milan Cyrus, muzikant

Kateřina Čápová

Tomislav Čečka, živnostník

Pavel Čech, ekonom

Bára Čermáková, kulturní manažerka

Mgr. Klára Černá, národní kontakt programu Horizont Evropa pro oblast sociálních a humanitních věd

Tereza Černá

Marie Davidová, lecturer

Anna Datiashvili​

Viktor Debnár, IDU

Kryštof Doležal

Lukáš Doležal, SUBKULTURA, z. s. - koordinátor, Klub Velbloud - provozní

Michal Dorinský

Barbora Dostálová, NPÚ - specialista na historické stavitelství

Zuzana Drábová, produkční/dramaturg, performerka, lektorka

Simona Drábová

MgA. Zuzana Dubová, scénáristka, režisérka, pedagožka

Dominik Dubovči, student a hokejista Univerzity Palackého

Magdaléna Dudešková, redaktorka

Nikola Ďuricová, za herce a muzikálové herce a zpěváky i v komerčním sektoru

Eva Dvořáková, dramaturgyně a scénáristka

Josef Fečo

Jarmila Fekiacová, učitelka

Viola Fetisová, módní konzultantka spoluautorka studie Potenciál módního sektoru ČR

Barbora Fialová, studentka, Divadelní a filmová studia FF UPOL

Jan Fiala, lektor a facilitátor

Alice Forman Novotná

Lukáš Franz, grafický designér

Petr Freitag, Almost Artist kapela

Petr Froněk

Dominik Gajarský

Andreas Gajdošík, programátor, umělec

Róbert Gál

Nicol Gale, architektka

Eva Gartnerová, FMK UTB Zlín

Martina Grimmová, architekt

Anna Hábová, grafička & písmomalířka

Andrea Hanáčková, vyučující, Katedra divadelních a filmových studií FF UPOL

Petr Hanslík, nespokojený občan ČR

Michaela Hanzlová

Tomáš Havel, designer

Lukáš Havlena​

Lenka Havlíková, divadelní dramaturgyně

Marek Hebelka, asistent produkce

Michal Heger, učitel

Jitka Hlaváčková, Galerie hlavního města Prahy

Jiří Hlavenka, člen Rady Jihomoravského kraje pro vědu, výzkum a inovace

Ondřej Hložek, básník, autor knih pro děti

Tomáš Hodač, propracovník v mezinárodních vztazích

Maria Holbová

Jitka Horáková

Petra Horváthová, Kulturní sféra, OSVČ v kultuře

Anna Hořejší, produkční

Pavel Hovančík, hudebník, filmař

Jiří Hradil, hudebník

Ludvík Hradilek

Radek Hrbáček, SW architekt, hudebník amatér

Daniel Hrbek

Marek Hrubý

Silvie Hrušková, designerka

Petr Hrůza, grafik + ArtMap

Tomáš Hrůza

Anna Hůlková

Magdalena Hůlová

Jiří Charvát, učitel na ZŠ

Blanka Chládková, pedagožka DF JAMU

Tereza Chrástová, specialistka podpory kreativních odvětví, Magistrát města Brna

Kateřina Chvalová

Lukáš Jadrníček, hudebník, dramaturg a produkční

Monika Jägerová, zpěvačka, muzikoložka

David N. Jahn, producent Prague Burlesque / Deep Side Production

Mgr. Jitka Jandáková, keramička, výtvarnice

Jakub Jakoubek

Jana Jedličková, dramaturgyně LFŠ a AFO, lektorka TV a rozhlasových studií na FF UPOL

PhDr. Dagmar Jelínková, metodička správy muzejních sbírek

Eva Jelínková Čížkovská, za herce

Jiří Ježek

prof. MgA. Marek Jícha

Magdalena Jirků

Robert Jíša

Tomáš Jochmann, jazzový klavírista a hudební producent

MA MRes Markéta Jonášová, kurátorka

Johana Jurášová, student, pedagog

Pavlína Kalejová, uměnovědkyně, ilustrátorka

Jan Kalous

Alena Kalousová

Jakub Kalus, student JAMU

Tomáš Karpíšek, hudebník

Ema Katrovasová, zpěvačka

Michaela Kašpárek Mixová, H40

Hana Kejhová, expertka pro oblast zaměstnanosti MMR

René Kekely, dramaturg, moderátor, producent

Eva Kesslová, organizátorka hudebních akcí

Klára Khine

Alžběta Kirschnerová, student

Alice Klouzková, designérka, pedagožka

Vincent Klusák, student

Petr Knedlík

Martin Knesl, hudebník

Lukáš Knoll, produkční, dramaturg, fotograf

Klára Kocmanová, asistentka senátorky

Tomáš Kočiš, student Arts managementu

Věra Koháčková

Jiří Kohout, manažer v dopravě

Martin Kohout, umělec a pedagogický asistent

Patrik Kohout

Mario Kolínský

Tomáš Kolkop

Jan Kolský, fotograf a umělec

Václav Konáš

Martin Konvička, umělec

Zbyněk Konvička

Jakub Korda, vysokoškolský pedagog

Miroslav Koranda, produkční z Podkrušnohoří

Michal Kotas, michalkotas.cz

Vladimíra Kotra, fotografka

Lenka Kovářová, studentka

Kateřina Krajná, psycholožka

Marcel Kraus, expert na KKO

Karel Krejčí, hudebník - kapela Alike

Dora Krejčířová, studentka

Jan Kříž, herec

Alexandr Křížek

Tereza Kubalová, UPOL

Jan Kubát, PR, produkční

Zuzana Kubisová, designerka

Zdeňka Kučerová, projektová manažerka Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni

Jan Kuchár, osobní asistent v denním stacionáři/na rodičovské dovolené

Klára Kudlová, Ústav pro českou literaturu AV ČR, Katolická teologická fakulta UK

Michaela Kunčarová, studentka divadelní vědy Univerzity Palackého v Olomouci

Michaela Kušnírová, nákupčí

Alžběta Kvapilová, ředitelka Divadla na cucky

Heyme Langbroek

Adam Langer

Nikola Langer, manažer

Tomáš Lanta, dělník

Jan Lauro, kastelán hradu Helfštýn

Georgios Leontidis, produkce

Lukáš Lerch, developer KKO v Karlovarském kraji

Zuzana Li, překladatelka

Eva Lietavová, divadelní režisérka

Marie Ligocká, student

Jan Linhart

Zdeněk Liška, DJ

Lubomír Loubal, technik

David Mach, programátor

Lukáš Macháček, novocirkusový performer / akrobat

Maksim Makagonov, hudebník - kontrabas, baskytara

Eliška Málková, architektka

Petr Malý

František Marek, operátor strojů

David Mareš

Martina Mašínová, nakladatelská redaktorka

Renée Matušková

prof. MgA. et Ing. Ivo Medek, Ph.D., emeritní rektor JAMU, statutární konzul Sdružení Q, z. s.

Markéta Mentelová, specialista na kreativní průmysly

Martin Melichar, zvukový mistr

Marcela Miková, sbormistryně, středoškolská učitelka

Martina Miková, asistent pedagoga

Mia Milgromová

Milan Minařík, manažer

Barbora Mitošinková, vedoucí Klubu mladých diváků

BcA. Zdeněk Mládek, tanečník / pedagog / choreograf

Tomáš Moravec, průvodce

Daniel Možnar

Radka Musilová

Matěj Nárožný, zaměstnanec Filharmonie Brno, kulturní manažer

Emil Navrátil, OSVČ, divadelník

Lenka Navrátilová, OSVČ, divadelník

Jana Nečasová, redaktorka

Jan Nedomlel

Bohumil Nekolný, doc. Mgr. vysokoškolský pedagog

Aleš Němec, divadelník

Lucie Netušilová Karafiátová, produkční, booking manager, zpěvačka

Radka Neumannová, pracovnice v kultuře

Karolina Neuvirthova

Magdalena Novotná

Mgr. Markéta Novotná, pracovnice back office, speciální pedagog

Daniel Novotný, výzkumník

Václav Novotný, beatbox performer

Ing. Josef Pánek, PhD.

Eliška Pánková, Kulturní služby Moravská Třebová

Dragan Pasovský, inovační designer

Anna Pecinová, tanečnice, choreografka

Tomáš Petržela, student, Právnická fakulta Univerzity Palackého

Štěpán Piller​, OSVČ umělec na volné noze

Karolína Pláničková, marketing a PR Národní galerie Praha, Regiony Mezinárodní divadelní festival HK, Jazz Goes To Town

Viktorie Plawná, studentka

Martin Poddaný

Hana Podhorská, hudební manažerka

Aneta Podracká Bendová

Hana Pokorná, OSVČ

Kamila Polívková, divadelní režisérka, scénografka

Andrea Polnická

František Ponzer, student

Johana Pošová, umělkyně, fotografka

Martin Pošta, herec, zpěvák

Hana Prchalová, designérka oděvu

Jana Přistoupilová, studentka

Jiří Ptáček, kurátor a kritik výtvarného umění

Markéta Pucová, taneční obor

doc. ak. mal. Dana Puchnarová, SČ SVU, výtvarnice a pedagožka

Dominik Pudelka, učitel

Roman Pudelka, profesionální řidič

Ruta Putramentaite, studentka umění

Tereza Raabová, expertka na ekonomiku kultury

Tereza Reichelová

Jiří Rejnuš

Lucie Rezek Silkenová, operní pěvkyně, produkční/dramaturg, lektorka

Kristina Reznikova

Jan K. Rolník

Marketa Rokoska

Jan Rosypal, OSVČ

Jan Roušar

Mgr. Petr Rotrekl, dramaturg kulturních akcí města Opavy

Vít Řezáč, architekt

Monika Řezníčková

Zdeňka Sameková

Daniela Samoura

Martin Satoranský, dramaturg

Jitka Schieff

Lucie Sekerkova

Barbora Katharine Selešiová, herečka

Zdeňka Selingerová, divadelní dramaturgyně KSMT, pedagožka LDO ZUŠ

Vitezslav Sichtar, hudba

Janis Sidovský, producent v kultuře

Romana Sittová

Václav Skácel

Eva Skořepová

Veronika Smolková, umělec na volné noze (herečka, akrobatka)

Elisa Speváková, studentka DAMU, OLDstars

Hana Sršňová, OSVČ

Tomáš Staněk, tiskový mluvčí

Antonie Stanová

Marcela Straková, kulturní manažerka

Jana Střížovská Matyášová

Marcela Suchomelová, za historiky umění

Dušan Svíba, Earth Music, booking agent, dramaturg

Jonáš Svoboda, umělec a hudebník

Ondřej Svoboda, DJ

Hana Svobodová

Ivana Svobodová, spisovatelka, překladatelka

David Stecker, fotograf a VŠ pedagog

Jan Šafařík, 

Kryštof Šámal, hudební manažer

Jan Šikl, skladatel, hudebník

Viktorie Šimůnková, umělkyně

Olga Škochová Bláhová, expertka na kulturní plánování a participaci

Jana Šrajerová Vébrová, písničkářka

Lenka Štěpánková, umělkyně

Dana Švábíková, účetní

Markéta Švarcová

Veronika Švecová, studentka DAMU a FF UK

Vojtěch Švejda, divadelní herec a autor

Kristýna Taübelová, scénografka, pedagog DAMU

Alžběta Tichá

Jana Tobolová

Marta Töpferová, hudebnice

Marián Tomko

Kateřina Tučková, spisovatelka

Božena Turoňová, metodik

Anna Treterová, umělkyně

David Třebický

Josef Uskoba, bývalý pracovník Meetfactory o. p. s.

Ludmila Vacková

Barbora Vaculíková, zpěvačka a textařka, Yellow Sisters, Mateřská.com, Diva Baara

Jiří Valeš, Divadlo MA, herec

Veronika Valdová, MMF

Veronika Valigurská

Tomáš Vaněk, herec, zpěvák

Martin Vaňo

Jiří Vanýsek

Adéla Vávrová, student AMU

Hana Vávrová

Viola Vejvodová, MD

Štepán Vémola

David Veverka, student, Katedra divadelních a filmových studií FF UPOL

Jiří Volák, principál Teritoriálního tyjátru

Eliška Vořechovská, studentka Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni

Simona Vičarová

Martin Aleš Vlašánek, státní rentiér

Jáchym Vrecion, PR a produkce

Petr Wajsar, hudební skladatel

Eva Walterová

Denisa Wasiewiczová

Daniela Weissová, dramaturg KC Turnov

Petr Wija, analytik

Radka Zahradníková, kurátorka

Ludmila Zápotocká

Petra Zegzulková

Petr Zelenka, scénárista, režisér

Pavel Zelinka, hudební dramaturg ČRo

Marcel Zmožek

Denisa Žídková, kreslířka a spisovatelka

Chci podepsat výzvu

Děkujeme za Vaše podpis! Zveřejníme ho co nejdříve.